St 14.10.15 18:00 SCBEC Endoprotéza Indus SUP A   (SVL3B)
St 14.10.15 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Sklenářka S.G.   (VL3C)
St 14.10.15 20:30 SCBEC Houbaři Apostrophe´FZ   (SVL3A)
Pá 6.11.15 19:00 TEMPO Los Bimbananos Social Members FC   (HL6H)
Pá 6.11.15 20:15 TEMPO Pyjavíce FK Atlanta Žižkov FC   (HL6H)

24. 11. 15 19:30 LITVI Concur 1.FC Gambrinus VH 11. 1:5 (1:0)
Concur byl první půlku lepší, ve druhé ovšem Gambrinus otočil hru i skóre ve svůj prospěch. Pospíšil J., Pospíšil P.
Concur 1.FC Gambrinus VH
Tomáš LucovičIvan Chaushev, David Diaz, Filip Kabátek, Jorge Olleros, Daniel Alejandro Padilla, Daniel Ramet Barea vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
11. David Diaz 39., 44., 48., 50. Jan Novák
57. Matouš Fuksa
10. 11. 15 18:15 MIKU3 Horst 1.FC Concur 1.FC 10. 6:0 k.
Hosté se ze zápasu omluvili.
3. 11. 15 18:15 MIKU2 Concur 1.FC Sorry FC 9. 2:4 (2:3)
Zasloužená výhra hostů, kteří byli po celý zápas lepším týmem. Boubík
Concur 1.FC Sorry FC
Tomáš Lucovič – Dave Bhoyroo, Ivan Chaushev, Filip Kabátek, Yury Pratasenia, Andrei Ramantsou, Daniel Ramet Barea vs Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
10. Filip Kabátek
30. Ivan Chaushev
17., 26. Josef Antoš
19., 56. Pavel Caizl
20. 10. 15 19:45 HRAB3 Viktoria Bítovská A Concur 1.FC 8. 3:4 (1:1)
Krásné akce se střídaly na obou stranách. Concur vždy vedl a vzápětí přišlo srovnání. Bohužel pro Bítovskou už na čtvrtý zásah nedokázala odpovědět. Ke cti ji slouží, že prohru přijala velmi sportovně a žádný smutek na jejich tvářích by nikdo nenašel. Super Match! Janča, Oravec
Viktoria Bítovská A Concur 1.FC
Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Dave Bhoyroo – Ivan Chaushev, David Diaz, Filip Kabátek, Tomáš Lucovič, František Novák, Yury Pratasenia, Daniel Ramet Barea
25. Marek Königsmark
36. Jan Kučera
41. Jan Patka
15. Daniel Ramet Barea
32., 38. Filip Kabátek
47. David Diaz
13. 10. 15 20:30 MALES Real Sharks Concur 1.FC 7. 3:2 (2:0)
Concur nechal Real Sharks odskočit na rozdíl 3 gólů. V posledních deseti minutách Concur stahoval náskok, ale vyrovnat nestihl. Husák, Souček
Real Sharks Concur 1.FC
Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Daniel Ramet Barea – David Diaz, Tomáš Lucovič, František Novák, Jorge Olleros, Andrei Ramantsou
27. Lukáš Matoušek
29. Denis Wanča
46. Martin Novotný
49. David Diaz
53. Daniel Ramet Barea
6. 10. 15 20:15 MOTO2 Concur 1.FC Pigs FC 6. 5:4 (0:2)
Concur 1.FC Pigs FC
Dave Bhoyroo – Jesper Davelaar, Filip Kabátek, Tomáš Lucovič, František Novák, Jorge Olleros, Andrei Ramantsou vs Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Martin Strejček, Václav Svatoch
33., 43. Filip Kabátek
45. Jorge Olleros
53. Andrei Ramantsou
16., 30., 47., 59. Ondřej Marek
29. 9. 15 19:30 CESMI Nova LFC B Concur 1.FC 5. 4:4 (3:3)
Hosté začali lépe a brzy vedli 2:0. Ovšem okénka v obraně určily poločasový stav 3:3. Hned po obrátce šli opět hosté do vedení. Závěrečný tlak Novy díky střele brankáře přinesl spravedlivou remízu. Bárta
Nova LFC B Concur 1.FC
Jiří Landa – Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Vojtěch Procházka, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka vs Tomáš Lucovič – Dave Bhoyroo, Jesper Davelaar, David Diaz, Filip Kabátek, Daniel Alejandro Padilla, Andrei Ramantsou, Daniel Ramet Barea
31. David Diaz
22. 9. 15 20:45 HOSTI Concur 1.FC Malešice 1.FC 4. 6:0 k.
14. 9. 15 20:45 BECH Admira 97 Concur 1.FC 3. 3:4 (1:1)
První poločas byl vcelku vyrovnaný. Ve druhé půli si hosté vytvořili tříbrankový náskok a zdálo se, že jednoznačně vyhrají. Domácí to však nezabalili a v závěru dokázali snížit na rozdíl jediné branky, na vyrovnání jim však nezbyl čas. Jan Falc, Jan Falc
Admira 97 Concur 1.FC
Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra vs Tomáš LucovičDave Bhoyroo, Ivan Chaushev, David Diaz, Filip Kabátek, Jorge Olleros, Yury Pratasenia, Andrei Ramantsou, Daniel Ramet Barea
3., 59. Jan Kafka
59. Jan Kratochvíl
7. Andrei Ramantsou
37., 54. Jorge Olleros
38. David Diaz
8. 9. 15 18:15 MIKU1 Concur 1.FC HNK Praha FC 2. 3:4 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Marek Mach
Concur 1.FC HNK Praha FC
Daniel Ramet Barea – Dave Bhoyroo, Ivan Chaushev, Jesper Davelaar, Tomáš Lucovič, Daniel Alejandro Padilla, Yury Pratasenia, Andrei Ramantsou vs Josef Jonáš – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner
20. Daniel Alejandro Padilla
41. Ivan Chaushev
50. Jesper Davelaar
27., 33. Stanislav Plecitý
37., 52. Pavel Vágner
26. Stanislav Plecitý
2. 9. 15 18:00 STER3 GK Ohradní A Concur 1.FC 1. 7:1 (3:1)
V první půli ve čtyřech, v druhé hostům scházely síly na zvrat. Jinak kluci všichni slušňáci. Jaroslav Krejčí, Lukáš Jirát
GK Ohradní A Concur 1.FC
Martin Borovec – Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jan Lehejček, Jan Votýpka vs Tomáš Lucovič – Dave Bhoyroo, Ivan Chaushev, Jesper Davelaar, Daniel Alejandro Padilla, Yury Pratasenia