Čt 5.11.15 18:15 MIKU2 Estudiantes VET B Lisako A   (VL3D)
Čt 5.11.15 19:30 MIKU2 VSK MFF UK Praha A Opatoff A K   (HL6G)
Čt 5.11.15 20:45 MIKU2 Dehet Old 1.FC SUP Kickers 1990 ČFC   (SVL3C)
St 25.11.15 18:30 HRAB2 Houbařův Ráj Cerveza 18.FC   (HL6E)
St 25.11.15 19:45 HRAB2 Neumann S.K. Majklovi Svině   (HL8G)

24. 11. 15 19:30 MIKU2 Pigs FC HNK Praha FC 11. 2:5 (2:2)
Domácí začali výborně, ale ke konci zápasu jim došli síly a hosté zápas otočili.
Pigs FC HNK Praha FC
Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna vs Václav Felgr – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
3. Ondřej Marek
14. Miroslav Slivenecký
20 Jiří Veškrna 17., 60. David Henzl
25., 51. Stanislav Plecitý
57. Vladimír Fišar
29. Václav Felgr
12. 11. 15 20:30 STER3 HNK Praha FC Nova LFC B 10. 7:1 (2:0)
HNK se postupně rozehráli, zatímco Nova vůbec nezazářila. Plucar
HNK Praha FC Nova LFC B
Václav Felgr – David Henzl, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý vs Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Jan Uhlíř ml.
16., 45. Stanislav Plecitý
24., 41., 44., 56. David Henzl
49. Vojtěch Luhan
50. Jan Kroj
3. 11. 15 20:30 MALES Malešice 1.FC HNK Praha FC 9. 0:6 k.
19. 10. 15 20:45 BECH HNK Praha FC Admira 97 8. 5:3 (0:3)
Zápas dvou odlišných poločasů. Hosté ovládli první půlku a zaslouženě jí vyhráli 3:0. Domácí se ale nevzdali a po přestávce zápas otočili ve svůj prospěch. Brhel, Košťál
HNK Praha FC Admira 97
Václav Felgr – Vladimír Fišar, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Kamil Hajšman – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka
35., 42. Antonín Hráský
38. Pavel Vágner
46., 59. Stanislav Plecitý
2. Petr Sinke
11. Jakub Pohořal
27. Jan Kafka
13. 10. 15 18:30 HRAB3 HNK Praha FC Viktoria Bítovská A 7. 3:1 (1:0)
První poločas byl ve znamení lehkého tlaku ze strany HNK jenž byl korunován jen 1. gólem. Do druhého vlétla Bítovská s vervou a po chvíli vyrovnala, jenže neproměnila své šance a nakonec nezvládla závěr po 2. obdrženém gólu. Radek Sahula, Daniel Růžička
HNK Praha FC Viktoria Bítovská A
Josef Jonáš – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
9. Vojtěch Luhan
47. David Henzl
49. Pavel Vágner
36. Jan Kučera
6. 10. 15 18:30 HRAB3 GK Ohradní A HNK Praha FC 6. 3:0 (1:0)
Domácí byli techničtější i přesnější, takže zaslouženě vyhráli.
GK Ohradní A HNK Praha FC
Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka vs Václav Felgr – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner
1. Štěpán Bambula
35. Martin Borota
38. Martin Javor
29. 9. 15 20:45 zzNOVOB HNK Praha FC Gambrinus VH 5. 5:2 (2:1)
Vyhrál lepší tým. Marek Mach, Prček
HNK Praha FC Gambrinus VH
Václav Felgr – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
10. Stanislav Plecitý
15. Antonín Hráský
36., 58. Pavel Vágner
37. David Henzl
26. Lukáš Novák
50. Jan Novák
24. 9. 15 19:00 MOTO2 Horst 1.FC HNK Praha FC 4. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kdy byli technicky zdatnější hosté, ale po dvou chybách v obraně inkasovali a tak až v poslední minutě zápasu srovnali skóre na konečných 2:2. Tomáš Randl, Filip Buriánek
Horst 1.FC HNK Praha FC
Jakub Nováček – Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Hlavička, Milan Kašpar, Karel Krejsa, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Josef Jonáš – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner
40., 41. Martin Pistulka 15. Stanislav Plecitý
59. Antonín Hráský
17. 9. 15 19:00 MOTO2 HNK Praha FC Sorry FC 3. 2:4 (2:0)
Rozhodující byl vítr. První půli hráli po většinu domácí, druhou hosté, kteří otočili nevyřízené skóre.
HNK Praha FC Sorry FC
Josef Jonáš – Václav Felgr, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva vs Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Pavel Kulík, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
14. Antonín Hráský
24. Stanislav Plecitý
42., 56. Pavel Kulík
48., 59. Jakub Sochor
8. 9. 15 18:15 MIKU1 Concur 1.FC HNK Praha FC 2. 3:4 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Marek Mach
Concur 1.FC HNK Praha FC
Daniel Ramet Barea – Dave Bhoyroo, Ivan Chaushev, Jesper Davelaar, Tomáš Lucovič, Daniel Alejandro Padilla, Yury Pratasenia, Andrei Ramantsou vs Josef Jonáš – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner
20. Daniel Alejandro Padilla
41. Ivan Chaushev
50. Jesper Davelaar
27., 33. Stanislav Plecitý
37., 52. Pavel Vágner
26. Stanislav Plecitý
1. 9. 15 18:15 MIKU4 HNK Praha FC Real Sharks 1. 5:1 (1:1)
1. poločas vyrovnané utkání, 2. poločas HNK zpřesnilo hru a prosadilo se i gólově. Husák, Spousta