St 7.10.15 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Běchovičtí sršni A   (VL3C)
St 7.10.15 19:15 SCBEC Ústavan 01 KK Výtržník HFC   (HL3C)
St 7.10.15 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Restaurace U Pecků B   (HL4C)
Po 26.10.15 18:15 HOSTI Kontis 1.FC Legends are back   (HL6B)
Po 26.10.15 19:30 HOSTI Kerata Chíjos Klub odložených mužů   (HL7A)
Po 26.10.15 20:45 HOSTI Bakera Hoblina Jižák FC   (HL3A)

24. 11. 15 19:30 MIKU4 Sorry FC Horst 1.FC 11. 2:1 (2:0)
Hosté se snažili, ale zaslouženu výhru domácích neodvrátili. Procházka M., Procházka T.
Sorry FC Horst 1.FC
Petr Vtípil – Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Radek Taške vs Petr Tomečka – Lucián Baltaretu, Jakub Havlín, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka
20. Vilém Svoboda
24. Radek Taške
55. Lucián Baltaretu
10. 11. 15 18:15 MIKU3 Horst 1.FC Concur 1.FC 10. 6:0 k.
Hosté se ze zápasu omluvili.
3. 11. 15 20:45 zzNOVOB Real Sharks Horst 1.FC 9. 4:3 (3:1)
Po dvou chybách hostujícího gólmana se Sharks dostali do vedení, ale Horst se nevzdal a zápas ještě zdramatizoval. Voldán
Real Sharks Horst 1.FC
Jakub Slováček – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča vs Jakub Nováček – Lucián Baltaretu, Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner
5., 14. Martin Novotný
14. Martin Němeček
31. Lukáš Matoušek
28., 47. Martin Pistulka
43. Jakub Havlín
20. 10. 15 18:30 HRAB2 Horst 1.FC Pigs FC 8. 2:2 (2:1)
K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí. Pohledné utkání, které si ale domácí nepohlídali a hosté závěrečném tlaku zaslouženě vyrovnali.
Horst 1.FC Pigs FC
Jakub Uxa – Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Hlavička, Milan Kašpar, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Martin Strejček
20. Martin Pistulka
30. Zdeněk Uher
14. Miroslav Slivenecký
54. Marián Bačinský
15. 10. 15 20:15 MOTO1 Nova LFC B Horst 1.FC 7. 0:3 (0:0)
Poklidné a ve férovém duchu hrané utkání. V prvním poločase se kromě náznaků několika šancí de facto nic nedělo. Fotbal se začal hrát až po první brance týmu 1. FC Horst. LFC Nova se hnala za vyrovnáním, ale do otevřené obrany inkasovala další dvě  branky. Týmu Novy značně pomáhal dobře rozehrávající i střílející gólman Landa, že gól nebyl toho večera nově souzen. Jan Ihnát, Jan Bercha
Nova LFC B Horst 1.FC
Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Jakub Havlín – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Martin Pistulka, Karel Schaffner
35., 52. Martin Pistulka
49. Milan Kašpar
6. 10. 15 20:45 MIKU3 Horst 1.FC Malešice 1.FC 6. 6:0 k.
30. 9. 15 18:15 BECH Admira 97 Horst 1.FC 5. 8:3 (4:1)
Admira měla herně navrch a připsala si zaslouženě dva body. Voldán, Dufek
Admira 97 Horst 1.FC
Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Martin Vondra vs Jakub Uxa – Jakub Havlín, Petr Hlavička, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
45. Zdeněk Uher
24. 9. 15 19:00 MOTO2 Horst 1.FC HNK Praha FC 4. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kdy byli technicky zdatnější hosté, ale po dvou chybách v obraně inkasovali a tak až v poslední minutě zápasu srovnali skóre na konečných 2:2. Tomáš Randl, Filip Buriánek
Horst 1.FC HNK Praha FC
Jakub Nováček – Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Hlavička, Milan Kašpar, Karel Krejsa, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Josef Jonáš – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner
40., 41. Martin Pistulka 15. Stanislav Plecitý
59. Antonín Hráský
16. 9. 15 20:30 STER3 GK Ohradní A Horst 1.FC 3. 0:3 (0:0)
Domácí hráli bez střídání, což se v druhé půli projevilo. Hosté ve druhé půli dokázali zabrat a zaslouženě vyhráli. Rataj,Svoboda
GK Ohradní A Horst 1.FC
Martin Borovec – Martin Borota, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Jan Lehejček, Jaroslav Prchal vs Jakub Uxa – Lucián Baltaretu, Jakub Havlín, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
39., 45. Martin Pistulka
41. Petr Hlavička
8. 9. 15 18:15 LITVI Horst 1.FC Gambrinus VH 2. 3:4 (2:1)
O vítězství se přetahovala obě mužstva. "Novákům" se nakonec podařilo výsledek udržet a po zásluze zvítězit. Boubín, Bubník
Horst 1.FC Gambrinus VH
Jakub Nováček – Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Karel Krejsa, Martin Pistulka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
10., 19. Martin Pistulka
46. Petr Kadlec
12., 38. Jiří Novák
31. František Novák ml.
40. Lukáš Novák
1. 9. 15 19:45 HRAB2 Horst 1.FC Viktoria Bítovská A 1. 1:4 (0:4)
Jasná převaha hostů. Melíšek, Klail
Horst 1.FC Viktoria Bítovská A
Václav Nič – Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa vs Marek Königsmark – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec