Čt 1.10.15 18:15 MIKU2 Pod parou San Pedro   (HL7E)
Čt 1.10.15 19:30 MIKU2 Sokol Picasso A PAPE Dejvice   (HL3C)
Čt 1.10.15 20:45 MIKU2 Spořilov Represent Footside   (HL6E)
Po 19.10.15 18:15 MIKU1 Filipi SK Blšany FK   (HL5A)
Po 19.10.15 19:30 MIKU1 Dvorce SK MPI BongoBongo AC   (HL3A)
Po 19.10.15 20:45 MIKU1 Hoblina Jižák FC Vojenské lesy   (HL3A)

24. 11. 15 19:30 MIKU4 Sorry FC Horst 1.FC 11. 2:1 (2:0)
Hosté se snažili, ale zaslouženu výhru domácích neodvrátili. Procházka M., Procházka T.
Sorry FC Horst 1.FC
Petr Vtípil – Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Radek Taške vs Petr Tomečka – Lucián Baltaretu, Jakub Havlín, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka
20. Vilém Svoboda
24. Radek Taške
55. Lucián Baltaretu
10. 11. 15 18:15 MIKU2 Viktoria Bítovská A Sorry FC 10. 3:5 (2:3)
V začátku jasná převaha hostí, zúročená třemi góly. Náhodný gól vrátil domácí do hry. Do poločasu snížili na rozdíl gólu a po půli dokonce vyrovnali. Muž zápasu Caizl ale dvěma góly zpečetil výhru FC Sorry. Tomáš Dojava, Vladimír Veber
Viktoria Bítovská A Sorry FC
Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Michal Mertl – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
22. Jan Patka
28., 41. Jan Kučera
12., 45., 59. Pavel Caizl
17. Tomáš Hejduk
20. Pavel Škirda
3. 11. 15 18:15 MIKU2 Concur 1.FC Sorry FC 9. 2:4 (2:3)
Zasloužená výhra hostů, kteří byli po celý zápas lepším týmem. Boubík
Concur 1.FC Sorry FC
Tomáš Lucovič – Dave Bhoyroo, Ivan Chaushev, Filip Kabátek, Yury Pratasenia, Andrei Ramantsou, Daniel Ramet Barea vs Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
10. Filip Kabátek
30. Ivan Chaushev
17., 26. Josef Antoš
19., 56. Pavel Caizl
20. 10. 15 18:15 MIKU4 Sorry FC Real Sharks 8. 3:1 (1:0)
Prvních 10 minut byl lepší tým Real Sharks, pak už byli lepší domácí. Antonín Tikovský, Jiří Stejskal
Sorry FC Real Sharks
Pavel Škirda – Josef Antoš, Pavel Caizl, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Vilém Svoboda, Petr Vtípil vs Jakub Slováček – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
10., 49. Pavel Caizl
46. Vilém Svoboda
39. Martin Novotný
13. 10. 15 19:00 MOTO2 Pigs FC Sorry FC 7. 3:5 (1:4)
Bezproblémový zápas. David Ryska, Filip Balcárek
Pigs FC Sorry FC
Theodor Šamalík – Jakub Marek, Ondřej Marek, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Veškrna vs Tomáš Hejduk – Josef Antoš, Pavel Caizl, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor
24., 36. Pavel Caizl
8. 10. 15 20:15 MOTO1 Sorry FC Nova LFC B 6. 2:2 (0:2)
V první půli lepší Nova, ve druhé Sorry, takže jasné vyústění je zasloužená remíza.
Sorry FC Nova LFC B
Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda vs Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Vojtěch Procházka, Jiří Štěpánek, Jan Uhlíř ml.
41. Pavel Caizl
54. Vilém Svoboda
2., 9. Jan Uhlíř ml.
29. 9. 15 20:45 HOSTI Malešice 1.FC Sorry FC 5. 0:6 k.
21. 9. 15 20:45 BECH Sorry FC Admira 97 4. 1:3 (0:2)
Utkání plné osobních soubojů, kombinací a střeleckých zakončení. Hostům z toho vyšlo víc, a proto vyhráli.
Sorry FC Admira 97
Pavel Škirda – Josef Antoš, Pavel Kulík, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Petr Vtípil vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kafka, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka
34. Petr Vtípil 11., 27. Jan Kafka
51. Jiří Capil
17. 9. 15 19:00 MOTO2 HNK Praha FC Sorry FC 3. 2:4 (2:0)
Rozhodující byl vítr. První půli hráli po většinu domácí, druhou hosté, kteří otočili nevyřízené skóre.
HNK Praha FC Sorry FC
Josef Jonáš – Václav Felgr, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva vs Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Pavel Kulík, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
14. Antonín Hráský
24. Stanislav Plecitý
42., 56. Pavel Kulík
48., 59. Jakub Sochor
8. 9. 15 18:15 MIKU2 Sorry FC GK Ohradní A 2. 1:4 (2:3)
Sorry si zápas vlastně prohráli sami. Katastrofální zákroky v obraně, jinak hezké kombinace na obou stranách. Jan Mandelík, Petr Adam
Sorry FC GK Ohradní A
Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Pavel Kulík, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda vs Martin Borovec – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Radek Bernard, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček, Jan Votýpka
12. OG
25. Jakub Sochor
42 Michal Mertl 1. Jan Lehejček
14. Martin Javor
26. Adam Dlesk
31. 8. 15 20:45 zzNOVOB Gambrinus VH Sorry FC 1. 2:2 (1:0)
Vyrovnaná i hra. Gambrinus sice působil fotbalověji, ale šancí si více vytvořilo Sorry. Ve hře se projevilo, že Gambrinus hrál pouze v 6, ve druhé půli Sorry více útočilo a otočilo skóre. Gambrinus vyrovnal před koncem a remízu udržel. František Novotný, František Novotný
Gambrinus VH Sorry FC
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Pavel Škirda – Tomáš Hejduk, Pavel Kulík, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda