Po 7.9.15 18:15 HOSTI Santovi Sobi Legends are back   (HL6B)
Po 7.9.15 19:30 HOSTI Pradox 1.FC Nottoric Forest   (HL6B)
Po 7.9.15 20:45 HOSTI Bakera BongoBongo AC   (HL3A)
Ne 1.11.15 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Steaua FC   (HL7J)
Ne 1.11.15 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Botič FC   (HL3D)

24. 11. 15 19:30 LITVI Concur 1.FC Gambrinus VH 11. 1:5 (1:0)
Concur byl první půlku lepší, ve druhé ovšem Gambrinus otočil hru i skóre ve svůj prospěch. Pospíšil J., Pospíšil P.
Concur 1.FC Gambrinus VH
Tomáš LucovičIvan Chaushev, David Diaz, Filip Kabátek, Jorge Olleros, Daniel Alejandro Padilla, Daniel Ramet Barea vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
11. David Diaz 39., 44., 48., 50. Jan Novák
57. Matouš Fuksa
10. 11. 15 19:30 LITVI Gambrinus VH Real Sharks 10. 5:2 (3:1)
Výsledek je pro hosty až příliš krutý, opticky byl zápas vyrovnanější, rozhodl především hattrick Nováka. Tomáš Randl, Filip Buriánek
Gambrinus VH Real Sharks
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
3., 29., 32. Lukáš Novák
15., 52. Matouš Fuksa
23. Lukáš Matoušek
33. Jaroslav Kotrisz
3. 11. 15 19:30 LITVI Pigs FC Gambrinus VH 9. 9:2 (4:1)
Utkání, ve kterém byli o poznání lepší domácí. Svému soupeři nedali téměř šanci.
Pigs FC Gambrinus VH
Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Martin Strejček vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
7., 31., 36., 49. Jakub Marek
10., 15., 25., 51. Ondřej Marek
47. Martin Strejček
6. Lukáš Novák
33. Matouš Fuksa
19. 10. 15 19:30 LITVI Gambrinus VH Nova LFC B 8. 3:6 (3:3)
Po deseti minutách to vypadalo na desítku v síti Novy. Gambrinus hrál už prakticky na krásu a v rozmezí 15 minut mohl dát dalších pět gólů. Stalo se, co nikdo nečekal. Přímák, který brankář napálil tak, že Brankář nestačil zvednout ruce. Dobrá dorážka hostů už měla Gambáč varovat, ale místo toho vyrovnání. No a Nova jela dál a ve 40 min. se ujala vedení. 59. minuta jen potvrdila vše!
Gambrinus byl lepším týmem, zvítězila však bojovnost Novy.
Gambrinus VH Nova LFC B
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
1., 3. Matouš Fuksa
10. Jan Novák
25. Jiří Landa
27., 40. Jan Uhlíř ml.
30. Petr Mikula
59., 59. Jan Kroj
12. 10. 15 18:15 LITVI Malešice 1.FC Gambrinus VH 7. 0:6 k.
5. 10. 15 20:45 LITVI Gambrinus VH Admira 97 6. 2:4 (1:1)
Domácím patřil první poločas, ve druhém zase přidali hosté a přineslo jim to zaslouženou výhru.
Gambrinus VH Admira 97
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Tomáš Podval – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra
20. Lukáš Novák
55. Jiří Novák
28., 48. Jan Kratochvíl
42., 43. Jan Kafka
29. 9. 15 20:45 zzNOVOB HNK Praha FC Gambrinus VH 5. 5:2 (2:1)
Vyhrál lepší tým. Marek Mach, Prček
HNK Praha FC Gambrinus VH
Václav Felgr – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
10. Stanislav Plecitý
15. Antonín Hráský
36., 58. Pavel Vágner
37. David Henzl
26. Lukáš Novák
50. Jan Novák
21. 9. 15 18:15 LITVI Gambrinus VH GK Ohradní A 4. 0:1 (0:0)
V utkání dominovali obrany a výborní brankáři. Precizní hosté proměnili šanci po rohovém kopu.
Gambrinus VH GK Ohradní A
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Martin Borovec – Miroslav Beneš, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Jan Lehejček, Jan Votýpka
53. Tomáš Hubata-Vacek
14. 9. 15 19:00 METE2 Gambrinus VH Viktoria Bítovská A 3. 1:4 (0:2)
Na sedmou ligu moc pěkné utkání. Domácí byli víc e na míči, ale soupeř měl větší produktivitu. Tomáš Axler
Gambrinus VH Viktoria Bítovská A
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Vladan Vachalec
45. František Novák ml. 16., 28., 35. Vladan Vachalec
57. Jaroslav Ondráček
8. 9. 15 18:15 LITVI Horst 1.FC Gambrinus VH 2. 3:4 (2:1)
O vítězství se přetahovala obě mužstva. "Novákům" se nakonec podařilo výsledek udržet a po zásluze zvítězit. Boubín, Bubník
Horst 1.FC Gambrinus VH
Jakub Nováček – Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Karel Krejsa, Martin Pistulka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
10., 19. Martin Pistulka
46. Petr Kadlec
12., 38. Jiří Novák
31. František Novák ml.
40. Lukáš Novák
31. 8. 15 20:45 zzNOVOB Gambrinus VH Sorry FC 1. 2:2 (1:0)
Vyrovnaná i hra. Gambrinus sice působil fotbalověji, ale šancí si více vytvořilo Sorry. Ve hře se projevilo, že Gambrinus hrál pouze v 6, ve druhé půli Sorry více útočilo a otočilo skóre. Gambrinus vyrovnal před koncem a remízu udržel. František Novotný, František Novotný