Čt 8.10.15 18:15 MIKU2 Partizan Praha VET PFC Kodymka   (VL3D)
Čt 8.10.15 19:30 MIKU2 G.I.C La Plate de Cünde Sokol Picasso A   (HL3C)
Čt 8.10.15 20:45 MIKU2 Letná FC VET Palouček AC VET   (VL4E)
Čt 29.10.15 18:15 MIKU4 Hell´s Old Boys Lisako A   (VL3D)
Čt 29.10.15 19:30 MIKU4 Ministerstvo obrany VSK MFF UK Praha A   (HL6G)
Čt 29.10.15 20:45 MIKU4 Gladieitrs ! Sebranka FC B   (HL8J)

24. 11. 15 19:30 MIKU3 Real Sharks GK Ohradní A 11. 4:5 (2:2)
Bezstarostné utkání vyrovnaného průběhu skončilo těsným vítězstvím týmu GK Ohradní.
Real Sharks GK Ohradní A
Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Adam Dlesk – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček, Jan Votýpka
19., 38. Denis Wanča
26. Jaroslav Kotrisz
53. Martin Novotný
21., 49. Štěpán Bambula
29. Lukáš Hazda
45., 57. Martin Borota
10. 11. 15 19:30 LITVI Gambrinus VH Real Sharks 10. 5:2 (3:1)
Výsledek je pro hosty až příliš krutý, opticky byl zápas vyrovnanější, rozhodl především hattrick Nováka. Tomáš Randl, Filip Buriánek
Gambrinus VH Real Sharks
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
3., 29., 32. Lukáš Novák
15., 52. Matouš Fuksa
23. Lukáš Matoušek
33. Jaroslav Kotrisz
3. 11. 15 20:45 zzNOVOB Real Sharks Horst 1.FC 9. 4:3 (3:1)
Po dvou chybách hostujícího gólmana se Sharks dostali do vedení, ale Horst se nevzdal a zápas ještě zdramatizoval. Voldán
Real Sharks Horst 1.FC
Jakub Slováček – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča vs Jakub Nováček – Lucián Baltaretu, Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner
5., 14. Martin Novotný
14. Martin Němeček
31. Lukáš Matoušek
28., 47. Martin Pistulka
43. Jakub Havlín
20. 10. 15 18:15 MIKU4 Sorry FC Real Sharks 8. 3:1 (1:0)
Prvních 10 minut byl lepší tým Real Sharks, pak už byli lepší domácí. Antonín Tikovský, Jiří Stejskal
Sorry FC Real Sharks
Pavel Škirda – Josef Antoš, Pavel Caizl, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Vilém Svoboda, Petr Vtípil vs Jakub Slováček – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
10., 49. Pavel Caizl
46. Vilém Svoboda
39. Martin Novotný
13. 10. 15 20:30 MALES Real Sharks Concur 1.FC 7. 3:2 (2:0)
Concur nechal Real Sharks odskočit na rozdíl 3 gólů. V posledních deseti minutách Concur stahoval náskok, ale vyrovnat nestihl. Husák, Souček
Real Sharks Concur 1.FC
Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Daniel Ramet Barea – David Diaz, Tomáš Lucovič, František Novák, Jorge Olleros, Andrei Ramantsou
27. Lukáš Matoušek
29. Denis Wanča
46. Martin Novotný
49. David Diaz
53. Daniel Ramet Barea
6. 10. 15 18:30 HRAB2 Viktoria Bítovská A Real Sharks 6. 3:2 (1:2)
V prvním poločase byli hosté lepší. Na balonu pozičně lepší, což se projevilo i ve skóre. Ve druhém poločase se úsilí domácích zvýšilo a dokázali skóre otočit. Petr, Kudrlička
Viktoria Bítovská A Real Sharks
Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča
13. Jaroslav Ondráček
40. Jan Patka
58. Jiří Číla
2., 23. Lukáš Matoušek
29. 9. 15 20:15 MOTO2 Pigs FC Real Sharks 5. 2:4 (0:2)
Výborné utkání, ve kterém měli hosté 40 minut navrch. Domácí sahali po bodu své šance na vyrovnání nevyužili a tak přišel trest v závěru zápasu. Cina M., Cina V.
Pigs FC Real Sharks
Theodor Šamalík – Jakub Marek, Ondřej Marek, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Veškrna vs Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček
45. Ondřej Marek
48. OG
3. Martin Němeček
16. Jiří Šebesta
38., 59. Martin Novotný
22. 9. 15 18:00 SCBEC Real Sharks Nova LFC B 4. 3:2 (1:0)
Rozhodčí přišli 20 min po začátku zápasu!
Bez omluvy "dejte nám zápis, dopískáme to!"
Real Sharks Nova LFC B
Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Ondřej Novotný vs Jan Kroj – Tomáš Jandečka, Jiří Landa, Vojtěch Procházka, Jiří Štěpánek, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
30. Martin Němeček
34. Jiří Šebesta
38. František Kříž
35. Jiří Landa
45. Jan Uhlíř ml.
15. 9. 15 19:30 BECH Malešice 1.FC Real Sharks 3. 0:6 k.
7. 9. 15 20:45 BECH Real Sharks Admira 97 2. 0:4 (0:2)
Utkání odpovídající sedmé lize. Karel Rochl, Daniel Reiter
Real Sharks Admira 97
Jakub Slováček – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča vs Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra
7., 17., 34. Jan Kratochvíl
55. Petr Sinke
1. 9. 15 18:15 MIKU4 HNK Praha FC Real Sharks 1. 5:1 (1:1)
1. poločas vyrovnané utkání, 2. poločas HNK zpřesnilo hru a prosadilo se i gólově. Husák, Spousta
HNK Praha FC Real Sharks
Josef Jonáš – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča