3. 11. 15 19:45 HRAB3 Nova LFC B GK Ohradní A 9. 2:4 (0:0)
V prvním poločase byla nuda, v druhém začaly padat branky a bylo na co koukat.
Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Vojtěch Procházka, Jiří Štěpánek, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka
51. Jan Kroj
37., 57. Martin Borota
43., 58. Štěpán Bambula
19. 10. 15 19:30 LITVI Gambrinus VH Nova LFC B 8. 3:6 (3:3)
Po deseti minutách to vypadalo na desítku v síti Novy. Gambrinus hrál už prakticky na krásu a v rozmezí 15 minut mohl dát dalších pět gólů. Stalo se, co nikdo nečekal. Přímák, který brankář napálil tak, že Brankář nestačil zvednout ruce. Dobrá dorážka hostů už měla Gambáč varovat, ale místo toho vyrovnání. No a Nova jela dál a ve 40 min. se ujala vedení. 59. minuta jen potvrdila vše!
Gambrinus byl lepším týmem, zvítězila však bojovnost Novy.
Gambrinus VH Nova LFC B
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
1., 3. Matouš Fuksa
10. Jan Novák
25. Jiří Landa
27., 40. Jan Uhlíř ml.
30. Petr Mikula
59., 59. Jan Kroj
15. 10. 15 20:15 MOTO1 Nova LFC B Horst 1.FC 7. 0:3 (0:0)
Poklidné a ve férovém duchu hrané utkání. V prvním poločase se kromě náznaků několika šancí de facto nic nedělo. Fotbal se začal hrát až po první brance týmu 1. FC Horst. LFC Nova se hnala za vyrovnáním, ale do otevřené obrany inkasovala další dvě  branky. Týmu Novy značně pomáhal dobře rozehrávající i střílející gólman Landa, že gól nebyl toho večera nově souzen. Jan Ihnát, Jan Bercha
Nova LFC B Horst 1.FC
Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Jakub Havlín – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Martin Pistulka, Karel Schaffner
35., 52. Martin Pistulka
49. Milan Kašpar
8. 10. 15 20:15 MOTO1 Sorry FC Nova LFC B 6. 2:2 (0:2)
V první půli lepší Nova, ve druhé Sorry, takže jasné vyústění je zasloužená remíza.
Sorry FC Nova LFC B
Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor, Vilém Svoboda vs Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Vojtěch Procházka, Jiří Štěpánek, Jan Uhlíř ml.
41. Pavel Caizl
54. Vilém Svoboda
2., 9. Jan Uhlíř ml.
29. 9. 15 19:30 CESMI Nova LFC B Concur 1.FC 5. 4:4 (3:3)
Hosté začali lépe a brzy vedli 2:0. Ovšem okénka v obraně určily poločasový stav 3:3. Hned po obrátce šli opět hosté do vedení. Závěrečný tlak Novy díky střele brankáře přinesl spravedlivou remízu. Bárta