Po 7.9.15 18:00 STER3 Continental FC Equáci   (HL8G)
Po 7.9.15 19:15 STER3 A - klub 90 Black bridge elite   (HL6F)
Po 7.9.15 20:30 STER3 Tycho de Brahe FC A Nikdo nikde   (HL5B)
St 25.11.15 18:00 STER3 Pozdní sběr II Pivní pohoda AC   (HL5D)
St 25.11.15 19:15 STER3 Restaurace U Pecků B Fešáci ve vatě   (HL4C)
St 25.11.15 20:30 STER3 San Pedro Bratři v triku   (HL7E)

24. 11. 15 19:30 MIKU3 Real Sharks GK Ohradní A 11. 4:5 (2:2)
Bezstarostné utkání vyrovnaného průběhu skončilo těsným vítězstvím týmu GK Ohradní.
Real Sharks GK Ohradní A
Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Adam Dlesk – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček, Jan Votýpka
19., 38. Denis Wanča
26. Jaroslav Kotrisz
53. Martin Novotný
21., 49. Štěpán Bambula
29. Lukáš Hazda
45., 57. Martin Borota
10. 11. 15 18:15 MIKU4 GK Ohradní A Pigs FC 10. 7:4 (1:1)
Vyrovnaný zápas v prvním poločase. Domácí v druhém poločase slepenými góly odskočili.
GK Ohradní A Pigs FC
Martin Borovec – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna
14., 39., 44., 52., 54. Martin Borota
38. Lukáš Hazda
56. Martin Javor
7. Jiří Veškrna
37., 59. Ondřej Marek
55. Miroslav Slivenecký
3. 11. 15 19:45 HRAB3 Nova LFC B GK Ohradní A 9. 2:4 (0:0)
V prvním poločase byla nuda, v druhém začaly padat branky a bylo na co koukat.
Nova LFC B GK Ohradní A
Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jan Kroj, Petr Mikula, Vojtěch Procházka, Jiří Štěpánek, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka
46. Petr Mikula
51. Jan Kroj
37., 57. Martin Borota
43., 58. Štěpán Bambula
20. 10. 15 19:15 STER1 GK Ohradní A Malešice 1.FC 8. 6:0 k.
12. 10. 15 20:45 BECH Admira 97 GK Ohradní A 7. 3:5 (3:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jasně lepší Admira, druhý poločas byl přesně naopak a rozdílový hráč Bambula v dresu GK Ohradní vystřílel zasloužené dva body. Miroslav Weiner, Patrik Jandus
Admira 97 GK Ohradní A
Tomáš Podval – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Martin Vondra vs Martin Borovec – Štěpán Bambula, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka
4., 8. Jan Kratochvíl
19. Petr Sinke
13., 25., 46., 52. Štěpán Bambula
45. Martin Javor
6. 10. 15 18:30 HRAB3 GK Ohradní A HNK Praha FC 6. 3:0 (1:0)
Domácí byli techničtější i přesnější, takže zaslouženě vyhráli.
GK Ohradní A HNK Praha FC
Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka vs Václav Felgr – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner
1. Štěpán Bambula
35. Martin Borota
38. Martin Javor
29. 9. 15 18:30 HRAB3 GK Ohradní A Viktoria Bítovská A 5. 2:0 (0:0)
"Školní" derby se hrálo ve slušném tempu. Rozhodnutí přišlo v závěru, kdy domácí využili dvě šance a hosté již nedokázali odpovědět. František Tůma, Jan Šusta
GK Ohradní A Viktoria Bítovská A
Martin Borovec – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Jan Lehejček, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka vs Marek Šoman – Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář
39., 52. Štěpán Bambula
21. 9. 15 18:15 LITVI Gambrinus VH GK Ohradní A 4. 0:1 (0:0)
V utkání dominovali obrany a výborní brankáři. Precizní hosté proměnili šanci po rohovém kopu.
Gambrinus VH GK Ohradní A
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Martin Borovec – Miroslav Beneš, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Jan Lehejček, Jan Votýpka
53. Tomáš Hubata-Vacek
16. 9. 15 20:30 STER3 GK Ohradní A Horst 1.FC 3. 0:3 (0:0)
Domácí hráli bez střídání, což se v druhé půli projevilo. Hosté ve druhé půli dokázali zabrat a zaslouženě vyhráli. Rataj,Svoboda
GK Ohradní A Horst 1.FC
Martin Borovec – Martin Borota, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Jan Lehejček, Jaroslav Prchal vs Jakub Uxa – Lucián Baltaretu, Jakub Havlín, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
39., 45. Martin Pistulka
55. Lucián Baltaretu
41. Petr Hlavička
8. 9. 15 18:15 MIKU2 Sorry FC GK Ohradní A 2. 1:4 (2:3)
Sorry si zápas vlastně prohráli sami. Katastrofální zákroky v obraně, jinak hezké kombinace na obou stranách. Jan Mandelík, Petr Adam
Sorry FC GK Ohradní A
Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Pavel Kulík, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda vs Martin Borovec – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Radek Bernard, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček, Jan Votýpka
12. OG
25. Jakub Sochor
42 Michal Mertl 1. Jan Lehejček
14. Martin Javor
26. Adam Dlesk
2. 9. 15 18:00 STER3 GK Ohradní A Concur 1.FC 1. 7:1 (3:1)
V první půli ve čtyřech, v druhé hostům scházely síly na zvrat. Jinak kluci všichni slušňáci. Jaroslav Krejčí, Lukáš Jirát
GK Ohradní A Concur 1.FC
Martin Borovec – Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jan Lehejček, Jan Votýpka vs Tomáš Lucovič – Dave Bhoyroo, Ivan Chaushev, Jesper Davelaar, Daniel Alejandro Padilla, Yury Pratasenia