Po 31.8.15 18:15 LITVI Kapacity FC Sean team VET   (VL3A)
Po 31.8.15 19:30 LITVI Batalion Vinohrady FC Zlatý krysy FC   (VL3A)
Po 31.8.15 20:45 LITVI Batalion 91 A Sean team A   (HL4A)
Ne 4.10.15 18:45 TEMPO Callida CS Beton FC   (HL6J)
Ne 4.10.15 20:00 TEMPO S.N.F. A United clans   (HL3D)

24. 11. 15 19:30 MIKU1 Malešice 1.FC Viktoria Bítovská A 11. 0:6 k.
10. 11. 15 18:15 MIKU2 Viktoria Bítovská A Sorry FC 10. 3:5 (2:3)
V začátku jasná převaha hostí, zúročená třemi góly. Náhodný gól vrátil domácí do hry. Do poločasu snížili na rozdíl gólu a po půli dokonce vyrovnali. Muž zápasu Caizl ale dvěma góly zpečetil výhru FC Sorry. Tomáš Dojava, Vladimír Veber
Viktoria Bítovská A Sorry FC
Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Michal Mertl – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
22. Jan Patka
28., 41. Jan Kučera
12., 45., 59. Pavel Caizl
17. Tomáš Hejduk
20. Pavel Škirda
2. 11. 15 20:45 BECH Admira 97 Viktoria Bítovská A 9. 3:1 (2:0)
Admira vyhrála zaslouženě první půli 2:0 a když dala v polovině druhé části na 3:0 nebylo o vítězství pochyb. Procházka ve 46. minutě upravil skóre jen kosmeticky. Utkání bylo bez hráčských individualit, ale vítězství Admiry bylo zasloužené.
Admira 97 Viktoria Bítovská A
Tomáš Podval – Jiří Capil, Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Jakub Vomáčka, Martin Vondra vs Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
7. Jan Kratochvíl
12. Petr Sinke
42. Jan Kafka
46. Miroslav Procházka
20. 10. 15 19:45 HRAB3 Viktoria Bítovská A Concur 1.FC 8. 3:4 (1:1)
Krásné akce se střídaly na obou stranách. Concur vždy vedl a vzápětí přišlo srovnání. Bohužel pro Bítovskou už na čtvrtý zásah nedokázala odpovědět. Ke cti ji slouží, že prohru přijala velmi sportovně a žádný smutek na jejich tvářích by nikdo nenašel. Super Match! Janča, Oravec
Viktoria Bítovská A Concur 1.FC
Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Dave Bhoyroo – Ivan Chaushev, David Diaz, Filip Kabátek, Tomáš Lucovič, František Novák, Yury Pratasenia, Daniel Ramet Barea
25. Marek Königsmark
36. Jan Kučera
41. Jan Patka
15. Daniel Ramet Barea
32., 38. Filip Kabátek
47. David Diaz
13. 10. 15 18:30 HRAB3 HNK Praha FC Viktoria Bítovská A 7. 3:1 (1:0)
První poločas byl ve znamení lehkého tlaku ze strany HNK jenž byl korunován jen 1. gólem. Do druhého vlétla Bítovská s vervou a po chvíli vyrovnala, jenže neproměnila své šance a nakonec nezvládla závěr po 2. obdrženém gólu. Radek Sahula, Daniel Růžička
HNK Praha FC Viktoria Bítovská A
Josef Jonáš – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
9. Vojtěch Luhan
47. David Henzl
49. Pavel Vágner
6. 10. 15 18:30 HRAB2 Viktoria Bítovská A Real Sharks 6. 3:2 (1:2)
V prvním poločase byli hosté lepší. Na balonu pozičně lepší, což se projevilo i ve skóre. Ve druhém poločase se úsilí domácích zvýšilo a dokázali skóre otočit. Petr, Kudrlička
Viktoria Bítovská A Real Sharks
Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Jiří Šebesta – Jaroslav Kotrisz, Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča
13. Jaroslav Ondráček
40. Jan Patka
58. Jiří Číla
2., 23. Lukáš Matoušek
29. 9. 15 18:30 HRAB3 GK Ohradní A Viktoria Bítovská A 5. 2:0 (0:0)
"Školní" derby se hrálo ve slušném tempu. Rozhodnutí přišlo v závěru, kdy domácí využili dvě šance a hosté již nedokázali odpovědět. František Tůma, Jan Šusta
GK Ohradní A Viktoria Bítovská A
Martin Borovec – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Jan Lehejček, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka vs Marek Šoman – Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář
39., 52. Štěpán Bambula
22. 9. 15 18:30 HRAB2 Viktoria Bítovská A Pigs FC 4. 2:2 (1:0)
Hosté začali v 5 lidech a poté odehráli zbytek zápasu v 5 lidech. Přesto i v početním oslabení byli fotbalovější. Luboš Petr, Zdeněk Polanský
Viktoria Bítovská A Pigs FC
Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Theodor Šamalík – Jakub Marek, Ondřej Marek, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek
6., 35. Miroslav Procházka 37., 55. Ondřej Marek
14. 9. 15 19:00 METE2 Gambrinus VH Viktoria Bítovská A 3. 1:4 (0:2)
Na sedmou ligu moc pěkné utkání. Domácí byli víc e na míči, ale soupeř měl větší produktivitu. Tomáš Axler
Gambrinus VH Viktoria Bítovská A
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Vladan Vachalec
45. František Novák ml. 16., 28., 35. Vladan Vachalec
57. Jaroslav Ondráček
8. 9. 15 19:45 HRAB2 Viktoria Bítovská A Nova LFC B 2. 2:0 (1:0)
Příjemný zápas bez vyhrocený okamžiků. Luboš Petr, Zdeněk Polanský
Viktoria Bítovská A Nova LFC B
Marek Šoman – Jiří Číla, Pavel Dudek, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Jan Kroj – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Landa, Jiří Štěpánek, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka
11. Vladan Vachalec
33. Jan Patka
1. 9. 15 19:45 HRAB2 Horst 1.FC Viktoria Bítovská A 1. 1:4 (0:4)
Jasná převaha hostů. Melíšek, Klail
Horst 1.FC Viktoria Bítovská A
Václav Nič – Jakub Havlín, Vojtěch Heřmánek, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Jakub Uxa vs Marek Königsmark – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Kučera, Jaroslav Ondráček, Jan Patka, Miroslav Procházka, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec