Čt 26.4.18 17:45 MIKU1 Lisako A Anton aus Tirol   (VL2B)
Čt 26.4.18 19:00 MIKU1 Kolotouš FC SUP Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3C)
Čt 26.4.18 20:15 MIKU1 1.FP Praha Brosway team   (HL7F)
Čt 17.5.18 17:45 MIKU4 Pod parou Podobraz   (HL8F)
Čt 17.5.18 19:00 MIKU4 Sebranca 2018 Houbaři   (SVL3A)
Čt 17.5.18 20:15 MIKU4 Jawa-Suprtechno A VV Vokra SV   (SVL2B)

20. 6. 18 19:00 ZABEH Sedm zbabělých A Le Jardin 11. 8:1 (2:0)
Le Jardin začal ve čtyřech a rychle dostal gól. Díky důsledné obraně v poločase prohrával jen 0:2. Po příchodu pátého hráče byla hra na čas relativně vyrovnaná, ale pak hostům začaly docházet síly a mnohem mladší tým Sedmi zbabělých je přehrával.
Sedm zbabělých A Le Jardin
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Ivo Koláček – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st.
4., 37. Jindřich Adolf
17., 35. Damián Nikodým
42., 45., 50. Jakub Mužík
59. Zdeněk Maršík
55. Jiří Pejchar ml.
6. 6. 18 19:15 SCBEC Le Jardin Pozdní sběr II 10. 2:5 (2:1)
Utkání odehráno v poklidné atmosféře. Oba dva celky chtěly hrát fotbal. Ve druhém poločase vedl zlepšený výkon Pozdního sběru k jejich celkovému vítězství. Jakub Hlinovský
Le Jardin Pozdní sběr II
Václav Pejchar – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Jiří Pejchar st., Jan Tesař vs Miroslav Malý – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
57. Mario Hrvačič
30. 5. 18 18:15 DEKAN Le Jardin Unreal Students FC 9. 3:7 (2:1)
Kvalitní zápas, který rozhodli hosté ve 40. minutě. Beneš
Le Jardin Unreal Students FC
Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Václav Pejchar, Jiří Pejchar st. vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
8., 23. Ivo Koláček
37. Aleš Kalášek
19. Milan Maleňák
33., 54. Tomáš Vácha
40., 56., 60. David Veselý
44. Marcel Patěk
16. 5. 18 18:00 HRAB2 Cerveza 18.FC Le Jardin 8. 4:1 (3:0)
Produktivnější Cerveza měla v poklidném utkání dobře zformovanou obranu a díky ní zvítězila. Melíšek
Cerveza 18.FC Le Jardin
Jakub Kulhánek – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Jiří Pejchar st.
2. Marek Schneeweis
14. David Levý
28. Marek Martinka
53. Tomáš Kriebel
56. Aleš Kalášek
2. 5. 18 20:15 MIKU4 Le Jardin Bulánci 7. 6:10 (1:5)
Velká přestřelka skončila ve prospěch hostů, kteří byli lépe technicky vybavení.
Le Jardin Bulánci
Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Jiří Pejchar ml., Jan Tesař vs Martin Bašta – Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka
57. Kryštof Petr
25. 4. 18 20:45 zzNOVOB Kříženeček Le Jardin 6. 5:3 (3:0)
Zápas dobré úrovně probíhal za mírné převahy hráčů Kříženečku, kteří svou převahu dokázali vyjádřit i brankově.
Kříženeček Le Jardin
Jan Niessner – Jaroslav Franta, Michal Hnát, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein vs Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Václav Pejchar, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st., Jan Tesař
11., 36., 41. Jaroslav Franta
19. Lukáš Mitro
29. Marek Nečas
41., 59. Jiří Pejchar st.
51. Aleš Kalášek
18. 4. 18 20:45 TEMPO Le Jardin Alibi 5. 2:11 (1:5)
Domácí v obraně zaspali začátek a ve 12. minutě prohrávali už 0:5. Poté teprve začali hrát vyrovnanou hru a do přestávky snížili na 1:5. Ve druhém poločase oba týmy nadále předváděly výborný, rychlý fotbal, Alibi však mělo více sil a náskok po 45. minutě ještě navýšilo na konečných 11:2. Hošek
Le Jardin Alibi
Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Ivo Koláček, Václav Pejchar, Jiří Pejchar ml., Jan Tesař vs Jiří Tourek – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Martin Fořt, Michal Šalanda, Tomáš Sova, David Svoboda, Matěj Wosyka
19., 41. Ivo Koláček 3., 49. Tomáš Sova
5., 11., 45., 56., 60. Michal Šalanda
9. Miroslav Chmelík
12., 52. Matěj Wosyka
47. Martin Fořt
11. 4. 18 19:30 DEKAN Penco FC Le Jardin 4. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kdy rozhodlo proměňování šancí. Petr Novák
Penco FC Le Jardin
Pavel Kunert – Filip Bari, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith vs Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Václav Pejchar, Jiří Pejchar ml., Jan Tesař
2. Jiří Pejchar ml.
54. Ivo Koláček
4. 4. 18 17:45 MIKU2 Le Jardin Sváteční mančaft 3. 2:4 (0:1)
Sváteční mančaft měl více ze hry, ale větší šance na vstřelení branky měl soupeř. Pohybově nadaný hráč Šebrle několikrát prošel obranou, ale neměl dobrou mušku. Sváteční mančaft se ujal po nenápadné akci vedení, které v druhé půli postupně navyšoval. Utkání vypadalo, že už je rozhodnuté, ale Le Jardin po hezké střele Šebrleho snížil. Poté vystřídal brankáře, který šel do pole. Le Jardin si vytvořil tlak a podařilo se mu snížit na rozdíl jedné branky. Chvíli poté si Sváteční mančaft pojistil výhru. Marek Valter, Jan Vrba