Po 14.5.18 18:00 MALES TBC Lachtan A Cvrčci FC   (HL5B)
Po 14.5.18 19:15 MALES Havri Havri Yellow Dildos A   (HL5A)
Po 14.5.18 20:30 MALES Amfora restaurant Břewnow boys KMK   (HL2A)

20. 6. 18 19:30 TEMPO Penco FC Alibi 11. 2:2 (2:2)
Ve velkém dusnu se hrál hezký fotbálek. Remíza odpovídá průběhu hry.
Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, David Prachař, Michal Voith vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Tomáš Sova, Jiří Tourek
5. David Prachař
15. Pavel Fáry
19. David Svoboda
6. 6. 18 19:30 KBELY Unreal Students FC Penco FC 10. 0:6 (0:4)
Velmi dobrá úroveň zápasu. V první půli Penco vlétlo na soupeře a šlo do pohodového vedení 4:0. Ve druhé půli se hra vyrovnala, Penco si už vedení pohlídalo a v závěru přidalo ještě dva góly. Novotný
Unreal Students FC Penco FC
Jakub Levý – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Karel Vacek, Michal Voith
2., 6. Karel Vacek
11., 58. David Prachař
25. Battseren Baterdene
56. Jan Štěch
30. 5. 18 20:15 MIKU3 Sváteční mančaft Penco FC 9. 3:5 (3:2)
Pěkné bojovné utkání. Oba týmy makaly na doraz a vytvářely si mnoho gólových šancí. Domácí se v závěru hnali za vyrovnáním, ale ztratili míč, a tak hosté stvrdili svou výhru.
Sváteční mančaft Penco FC
Michal Žoha – Tomáš Hrubý, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Karel Vacek, Michal Voith
4., 29. Adam Ronovský
23. OG
8. Battseren Baterdene
20., 47. Michal Voith
44. Jan Štěch
60. Karel Vacek
16. 5. 18 20:15 MIKU4 Penco FC STS Chvojkovice - Brod 8. 1:0 (0:0)
Velký závěrečný tlak hostů nestačil na vyrovnání. Jinak bylo utkání vyrovnané, rozhodl gól z přímého kopu. Hosté si za výkon ve druhém poločase remízu zasloužili, v první půli však byli lepší domácí.
Penco FC STS Chvojkovice - Brod
Pavel Kunert – Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Karel Vacek, Michal Voith vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Karel Špok, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
50. Michal Voith 29. Jakub Hrubeš
2. 5. 18 19:30 LITVI Sokol Picasso B Penco FC 7. 0:4 (0:2)
Bohužel hned od prvních minut bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Obrovská dominance týmu hostů skončila vcelku hubeným výsledkem. Janča
Sokol Picasso B Penco FC
Václav Pěnkava – Filip Černý, Adam Friedl, Jakub Jindra, Tomáš Kocur, Tomáš Němčík, Petr Šádek, Lukáš Zahradníček vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Karel Vacek, Michal Voith
2. Karel Vacek
21. Jiří Fiala
36. Jan Hořejší
50. Michal Voith
25. 4. 18 17:45 MIKU2 Penco FC Sedm zbabělých A 6. 6:1 (4:0)
Utkání jednoznačného průběhu skončilo jasným vítězstvím týmu Penco. Trnka
Penco FC Sedm zbabělých A
Pavel Kunert – Filip Bari, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith vs Martin Janda – Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček
13. Michal Voith
14., 26. Jiří Fiala
20. Jan Hořejší
43. Tomáš Hertl
50. Jan Štěch
52. OG
18. 4. 18 19:30 HOSTI Pozdní sběr II Penco FC 5. 2:2 (2:0)
Pěkné, svižné utkání, v němž Pozdní sběr vedl už 2:0, ale Penco vystupňovalo tlak a vyrovnalo. Zasloužená remíza.
Pozdní sběr II Penco FC
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith
2. Petr Panchártek
21. Ondřej Štefančik
38. Michal Voith
56. Jiří Fiala
11. 4. 18 19:30 DEKAN Penco FC Le Jardin 4. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kdy rozhodlo proměňování šancí. Petr Novák
Penco FC Le Jardin
Pavel Kunert – Filip Bari, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith vs Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Václav Pejchar, Jiří Pejchar ml., Jan Tesař
2. Jiří Pejchar ml.
54. Ivo Koláček
4. 4. 18 20:15 MIKU4 Cerveza 18.FC Penco FC 3. 0:2 (0:2)
Zápas, který se rozhodl v prvním poločase. Cerveza se snažila snížit, ale v koncovce nebyla dost dobrá a proto zvítězilo Penco. Petr
Cerveza 18.FC Penco FC
Jakub Kulhánek – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Filip Bari – Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Tomáš Hertl, David Prachař, Jan Štěch, Michal Voith
1. David Prachař
27. Vladyslav Bobko
28. 3. 18 18:00 HRAB3 Penco FC Bulánci 2. 2:3 (2:0)
Hosté svým bojovným výkonem dokázali zvrátit utkání ve druhé půli ve svůj prospěch a získali tak potřebné body. Šimon Tittel, Roman Kinský