Po 26.3.18 17:45 MIKU1 A.Č.A.B. FC Arabská   (HL6A)
Po 26.3.18 19:00 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Inter 2011   (VL2A)
Po 26.3.18 20:15 MIKU1 Barclays Ferri FC   (HL4B)

20. 6. 18 19:30 TEMPO Penco FC Alibi 11. 2:2 (2:2)
Ve velkém dusnu se hrál hezký fotbálek. Remíza odpovídá průběhu hry.
Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, David Prachař, Michal Voith vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Tomáš Sova, Jiří Tourek
5. David Prachař
15. Pavel Fáry
19. David Svoboda
6. 6. 18 20:45 TEMPO Alibi Sváteční mančaft 10. 4:2 (1:2)
Po vedení vedoucí brance Alibi překvapivě Sváteční mančaft otočil výsledek na poločasových 2:1. Druhý poločas Alibi podržel brankář a zaslouženě otočilo skóre na 4:2. Husák
Alibi Sváteční mančaft
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
10. Josef Přibyl
43., 48. Martin Fořt
57. Jiří Tourek
16. Jiří Šiška
17. Ondřej Kubát
30. 5. 18 20:45 TEMPO STS Chvojkovice - Brod Alibi 9. 2:3 (1:1)
Zápas výborné úrovně s mnoha šancemi na obou stranách pro sebe rozhodli přece jen šťastnější Alibi.
STS Chvojkovice - Brod Alibi
Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa vs Radek Klouček – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, David Svoboda, Jiří Tourek
5. Jakub Hrubeš
46. Jan Váňa
11. Martin Fořt
34. Radek Klouček
55. Josef Přibyl
16. 5. 18 20:45 TEMPO Alibi Sokol Picasso B 8. 5:3 (1:2)
Hektické utkání, rychlý přesun do útoku nakonec slavil úspěch. Alibi po zásluze berou vítězství.
Alibi Sokol Picasso B
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Adam Friedl, Jakub Jindra, Jiří Lhotský, Lukáš Zahradníček
18. Martin Fořt
35. Matěj Wosyka
37. Radek Klouček
41. Pavel Fáry
45. Jiří Tourek
16., 19., 40. Adam Friedl
2. 5. 18 20:45 TEMPO Sedm zbabělých A Alibi 7. 1:1 (0:1)
Ve velkém tempu hrané utkání, kde Sedm zbabělých bylo techničtější a častěji na míči. Alibi hrálo taktičtěji a šance na obou stranách, takže mohly vyhrát oba týmy. Moc hezký fotbal.
Sedm zbabělých A Alibi
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Michal Šalanda, Tomáš Sova, Jiří Tourek
50. Pavel Kříž 8. Pavel Fáry 30. David Svoboda
25. 4. 18 20:45 TEMPO Alibi Pozdní sběr II 6. 3:4 (2:3)
Alibi dokázalo se dostat do vedení dva nula, ale Sběr svým tlakem a zakončením dokázal zápas otočit a vyhrál. Velmi bojovný a tvrdý zápas. Petr
Alibi Pozdní sběr II
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Josef Přibyl, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
6. Josef Přibyl
10., 53. Martin Fořt
19., 29. Ondřej Štika
30. Ondřej Štefančik
44. Lukáš Ledvina
18. 4. 18 20:45 TEMPO Le Jardin Alibi 5. 2:11 (1:5)
Domácí v obraně zaspali začátek a ve 12. minutě prohrávali už 0:5. Poté teprve začali hrát vyrovnanou hru a do přestávky snížili na 1:5. Ve druhém poločase oba týmy nadále předváděly výborný, rychlý fotbal, Alibi však mělo více sil a náskok po 45. minutě ještě navýšilo na konečných 11:2. Hošek
Le Jardin Alibi
Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Ivo Koláček, Václav Pejchar, Jiří Pejchar ml., Jan Tesař vs Jiří Tourek – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Martin Fořt, Michal Šalanda, Tomáš Sova, David Svoboda, Matěj Wosyka
19., 41. Ivo Koláček 3., 49. Tomáš Sova
5., 11., 45., 56., 60. Michal Šalanda
9. Miroslav Chmelík
12., 52. Matěj Wosyka
47. Martin Fořt
11. 4. 18 20:45 TEMPO Alibi Cerveza 18.FC 4. 5:1 (1:1)
Cerveza dokázala s Alibi držet krok pouze první poločas. Ve druhém už moc aktivní nevyla a nebýt skvěle chytajícího brankáře, mohlo být skóre mnohem vyšší.
Alibi Cerveza 18.FC
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Jiří Pondělíček – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis
12., 57. Josef Přibyl
34. Pavel Fáry
53. Jaroslav Nečas
57. Martin Fořt
17. Ondřej Horák
4. 4. 18 20:45 TEMPO Bulánci Alibi 3. 8:3 (5:0)
Jednoznačné utkání. Alibi prohrávalo technicky i fyzicky. Domácí útočník Marc udělal vše pro to, aby jeho tým zvítězil. Yan Bastrykin, Michel Matrossov
Bulánci Alibi
Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Josef Marc, Milan Seko, Petr Všetečka, David Žampach vs Jiří Tourek – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Tomáš Sova
4., 13., 21., 27. Josef Marc
5., 34., 51. Lukáš Kalenda
47. David Žampach
33. Radek Klouček
58. Martin Fořt
60. Tomáš Sova
28. 3. 18 20:45 TEMPO Alibi Kříženeček 2. 9:2 (3:1)
Dobrý fotbálek. Domácí byli v zakončení lepším mužstvem. Kovařík
Alibi Kříženeček
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Jan Niessner – Marek Čermák, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, David Matěna, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Martin Vlasák
6. Radek Klouček
19., 29. Martin Fořt
37., 55., 59., 59. Tomáš Sova
45. David Svoboda
60. Pavel Fáry
12., 58. Jiří Panocha
21. 3. 18 20:45 TEMPO Alibi Unreal Students FC 1. 4:7 (1:3)
Rychlé, vyrovnané, pohledné utkání. Rozhodla lepší koncovka týmu hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Vostatek