Čt 22.3.18 18:15 ARIT Lucián FC SUP Rokoska SUP   (SVL2B)
Čt 22.3.18 19:30 ARIT Kehar club VET Inter Lotyšák VET A   (VL3B)
Čt 22.3.18 20:45 ARIT Nejasná identita 1.HK No fear KK   (HL8I)
Po 21.5.18 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Ugandská ťava VET   (VL4A)
Po 21.5.18 19:00 ZABEH Indus VET J.R.Club VET A   (VL2A)
Po 21.5.18 20:15 ZABEH Green shock FC Kvantanámo   (HL5A)

20. 6. 18 19:30 HOSTI STS Chvojkovice - Brod Bulánci 11. 7:0 (5:0)
Chvojkovice jasně a zaslouženě přehrávaly Bulánky, kteří k zápasu přistupovali poněkud lehkovážně. Čapla
STS Chvojkovice - Brod Bulánci
Jan Petřík – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Tomáš Váňa vs Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Kryštof Petr, Petr Všetečka, David Žampach
2. Tomáš Váňa
13. Tomáš Barták
15., 50. Martin Dlouhý
19. Jan Modlík
23., 39. Michal Opravil
6. 6. 18 20:45 zzNOVOB Kříženeček STS Chvojkovice - Brod 10. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde až do posledního hvizdu nebylo rozhodnuto. Janča
Kříženeček STS Chvojkovice - Brod
Jan Niessner – Jaroslav Franta, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek vs Martin Dlouhý – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
14. Patrik Šulek
46. Rudolf Stein
28 Jaroslav Franta 13., 49. Tomáš Váňa
30. 5. 18 20:45 TEMPO STS Chvojkovice - Brod Alibi 9. 2:3 (1:1)
Zápas výborné úrovně s mnoha šancemi na obou stranách pro sebe rozhodli přece jen šťastnější Alibi.
STS Chvojkovice - Brod Alibi
Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa vs Radek Klouček – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, David Svoboda, Jiří Tourek
5. Jakub Hrubeš
46. Jan Váňa
11. Martin Fořt
34. Radek Klouček
55. Josef Přibyl
16. 5. 18 20:15 MIKU4 Penco FC STS Chvojkovice - Brod 8. 1:0 (0:0)
Velký závěrečný tlak hostů nestačil na vyrovnání. Jinak bylo utkání vyrovnané, rozhodl gól z přímého kopu. Hosté si za výkon ve druhém poločase remízu zasloužili, v první půli však byli lepší domácí.
Penco FC STS Chvojkovice - Brod
Pavel Kunert – Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Karel Vacek, Michal Voith vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Karel Špok, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
50. Michal Voith 29. Jakub Hrubeš
2. 5. 18 17:45 MIKU1 STS Chvojkovice - Brod Sváteční mančaft 7. 4:2 (4:0)
Domácí byli jasně lepší v prvním poločase. Hosté lépe začali ten druhý a po snížení na 4:2 jejich tlak stoupal. Ale domácí už další drama nedovolili a dotáhli zápas do vítězného konce. Vostatek
STS Chvojkovice - Brod Sváteční mančaft
Jan Petřík – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Tomáš Váňa vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka
2. Michal Opravil
17., 21., 25. Jakub Hrubeš
36. Adam Ronovský
38. Ondřej Kubát
25. 4. 18 19:30 BECH Unreal Students FC STS Chvojkovice - Brod 6. 1:5 (0:2)
Chvojkovice si už od první půle začaly vytvářet gólové situace. Jen v 53. minutě se nechali překvapit střelou, která skončila v bráně.
Unreal Students FC STS Chvojkovice - Brod
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha vs Martin Suchý – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Karel Špok, Jan Váňa, Tomáš Váňa
53. David Scholle 22., 56. Karel Špok
26. Jakub Hrubeš
34. Michal Opravil
42. Radim Fiala
18. 4. 18 19:30 LITVI Sokol Picasso B STS Chvojkovice - Brod 5. 0:2 (0:2)
Poklidné vítězství Chvojkovic bylo zapříčiněno vážným zraněním Horáka z Picassa, pro kterého přijela záchranka.
Sokol Picasso B STS Chvojkovice - Brod
Lukáš Zahradníček – Filip Černý, Adam Friedl, Michal Grečl, Tomáš Horák, Tomáš Kocur, Tomáš Němčík vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Karel Špok, Jan Váňa, Tomáš Váňa
3. Jakub Hrubeš
5. Radim Fiala
11. 4. 18 20:00 BIHOR STS Chvojkovice - Brod Sedm zbabělých A 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání slušné úrovně, kde nakonec vyhrálo o něco lepší mužstvo hostů. Milan Cina, František Hruška
STS Chvojkovice - Brod Sedm zbabělých A
Michal Opravil – Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Karel Špok, Martin Suchý, Tomáš Váňa vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan
14. Jakub Hrubeš
42. Tomáš Váňa
6., 56. Jakub Mužík
40. Jindřich Adolf
4. 4. 18 20:45 LITVI Pozdní sběr II STS Chvojkovice - Brod 3. 5:3 (2:3)
První polovinu ovládli hosté, ale z důvodu nepřesného zakončení náskok nenavýšili. V druhé části domácí zužitkovali dlouhodobý tlak a skóre obrátili. Jan Šimek, Petr Kostelník
Pozdní sběr II STS Chvojkovice - Brod
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jan Petřík – Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Karel Špok, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
4., 7., 52. Radek Pálenkáš
46., 50. Ondřej Štefančik
3. Karel Špok
16., 23. Jakub Hrubeš
48. Tomáš Váňa
28. 3. 18 17:45 MIKU4 STS Chvojkovice - Brod Le Jardin 2. 14:1 (6:1)
Utkání, které bylo pouze otázkou výše skóre. Robert Benda, Josef Körner st.
STS Chvojkovice - Brod Le Jardin
Jan Petřík – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Karel Špok, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Pavel JakoubekKarel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Václav Pejchar, Jan Tesař
9., 54. Tomáš Váňa
10., 41., 44. Tomáš Barták
12. Jakub Hrubeš
22., 33., 51. Jan Modlík
26., 29., 36., 42., 52. Karel Špok
27. Aleš Kalášek
21. 3. 18 20:30 SCBEC Cerveza 18.FC STS Chvojkovice - Brod 1. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, kde rozhodly dvě přesné trefy hostů v prvním poločase. S přibývajícím časem mrzlo a hrací plocha dost klouzala. Stanislav Roček, Marek Seidel