Po 19.3.18 18:00 HRAB2 Kaizer chiefs FC Senioři Praha A   (HL8A)
Po 19.3.18 19:15 HRAB2 Medvědi B PFC Kodymka B   (HL8A)
St 13.6.18 17:45 MIKU2 Metro AFK VET Old Bayern Prag   (VL4C)
St 13.6.18 19:00 MIKU2 VV Vokra SV Cormoran FC SUP   (SVL2B)
St 13.6.18 20:15 MIKU2 Viktoria Bítovská A Tvar VD   (HL8D)

20. 6. 18 19:30 zzNOVOB Sváteční mančaft Kříženeček 11. 3:7 (0:3)
Pěkné utkání, ve kterém domácí nezvládli první půli. Hosté opanovali hru, až na menší výjimky měli po celý zápas navrch a zaslouženě zvítězili.
Sváteční mančaft Kříženeček
Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Jan Niessner – Marek Čermák, Jaroslav Franta, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Marcel Němec, Jiří Panocha, Patrik Šulek
60. Jan Niessner
6. 6. 18 20:45 zzNOVOB Kříženeček STS Chvojkovice - Brod 10. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde až do posledního hvizdu nebylo rozhodnuto. Janča
Kříženeček STS Chvojkovice - Brod
Jan Niessner – Jaroslav Franta, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek vs Martin Dlouhý – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
14. Patrik Šulek
46. Rudolf Stein
28 Jaroslav Franta 13., 49. Tomáš Váňa
30. 5. 18 19:30 LITVI Sokol Picasso B Kříženeček 9. 3:1 (2:0)
Zajímavý zápas rozhodla gólová efektivita Sokola. Hošek
Sokol Picasso B Kříženeček
Václav Pěnkava – Filip Černý, Adam Friedl, Michal Grečl, Jakub Jindra, Tomáš Kocur, Jiří Lhotský, Tomáš Němčík, Petr Šádek vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek, Martin Vlasák
26. Adam Friedl
27., 56. Jiří Lhotský
37. Marek Čermák
16. 5. 18 20:45 zzNOVOB Kříženeček Sedm zbabělých A 8. 2:9 (1:5)
Rychlé utkání v první půli ovládli hosté díky své lepší kombinační hře, v druhé půli už byla ze zápasu exhibice.
Kříženeček Sedm zbabělých A
Jan Niessner – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek, Martin Vlasák vs Vojtěch Ježek – Jindřich Adolf, Martin Janda, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Aleš Skřivan
35., 36. Martin Janda
9. 5. 18 19:30 zzNOVOB Kříženeček Unreal Students FC 3. 4:1 (0:0)
Útočné utkání z obou stran, domácí lepší v koncovce. Daniel Kronďák, Jan Kopecký
Kříženeček Unreal Students FC
Jan Niessner – Jaroslav Franta, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Marcel Němec, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
34. Marcel Němec
36., 41. Patrik Šulek
58. Jiří Panocha
39. Milan Maleňák
2. 5. 18 20:15 METE2 Pozdní sběr II Kříženeček 7. 5:5 (3:3)
Slušné a vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou.
Pozdní sběr II Kříženeček
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Marcel Němec, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek, Martin Vlasák
11., 14. Mario Hrvačič
16., 50., 58. Ondřej Štefančik
9., 43. Marcel Němec
21. Marek Čermák
26. Jaroslav Franta
57. Lukáš Mitro
25. 4. 18 20:45 zzNOVOB Kříženeček Le Jardin 6. 5:3 (3:0)
Zápas dobré úrovně probíhal za mírné převahy hráčů Kříženečku, kteří svou převahu dokázali vyjádřit i brankově.
Kříženeček Le Jardin
Jan Niessner – Jaroslav Franta, Michal Hnát, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein vs Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Václav Pejchar, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st., Jan Tesař
11., 36., 41. Jaroslav Franta
19. Lukáš Mitro
29. Marek Nečas
41., 59. Jiří Pejchar st.
51. Aleš Kalášek
18. 4. 18 20:45 zzNOVOB Cerveza 18.FC Kříženeček 5. 0:2 (0:2)
V první půli aktivnější hosté, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. V druhé půli se domácím nadále nedařilo a po zásluze zvítězili hráči týmu Kříženeček. Novotný
Cerveza 18.FC Kříženeček
Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, Jakub Kulhánek, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein
8., 24. Marek Čermák
11. 4. 18 20:45 zzNOVOB Kříženeček Bulánci 4. 5:11 (1:3)
Bulánci trpělivě čekali na chybu soupeře a pak udeřili. Zasloužené vítězství. Oba týmy předvedly slušný sportovní výkon.
Kříženeček Bulánci
Jan Niessner – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Martin Vlasák vs Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Josef Marc, Milan Seko, Petr Všetečka