Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 19:30 | MIKU2 | Saens 1.FC A Torpedo Barrandov | 11. | 0:0 |
St 22.11.17 | 19:30 | MIKU2 | The Penguins 6:5 B Saens 1.FC A | 10. | 0:6 |
St 15.11.17 | 19:30 | MIKU1 | Saens 1.FC A Řežem to United | 9. | 5:2 |
St 8.11.17 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Saens 1.FC A | 8. | 5:3 |
St 25.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Saens 1.FC A Amfora restaurant | 7. | 1:4 |
St 18.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Tatra 04 Saens 1.FC A | 6. | 6:2 |
St 11.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Saens 1.FC A Mystique Dynamo CF | 5. | 0:2 |
St 4.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Lucián FC A Saens 1.FC A | 4. | 4:3 |
St 27.9.17 | 19:30 | MIKU1 | Saens 1.FC A Sparta Pankrác | 3. | 5:9 |
St 20.9.17 | 19:30 | MIKU2 | Typos FC Saens 1.FC A | 2. | 4:2 |
St 13.9.17 | 19:30 | MIKU2 | Inter Ohradní Saens 1.FC A | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Pankrác | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:30 | 18 |
2. | Dynamo UK | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:29 | 17 |
3. | Tatra 04 | 11 | 7 | 0 | 4 | 44:30 | 14 |
4. | Lucián FC A | 11 | 7 | 0 | 4 | 41:41 | 14 |
5. | Typos FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:38 | 13 |
6. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:34 | 12 |
7. | Mystique Dynamo CF | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:39 | 10 |
8. | Inter Ohradní | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:33 | 8 |
9. | Torpedo Barrandov | 11 | 2 | 4 | 5 | 26:31 | 8 |
10. | Saens 1.FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:38 | 7 |
11. | Řežem to United | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:35 | 6 |
12. | The Penguins 6:5 B | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:50 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 21.9.17 | 18:15 | MIKU3 | Oblouci 81 AFC SUP Ortopedie (SVL1A) |
Čt 21.9.17 | 19:30 | MIKU3 | Opatoff A K Těžká demence (HL6H) |
Čt 21.9.17 | 20:45 | MIKU3 | Albuquerque tuplaks Zavináč FC (HL6H) |
Čt 12.10.17 | 18:00 | MALES | Berušky B Houbaři (SVL3A) |
Čt 12.10.17 | 19:15 | MALES | Atletico Dělo SFC A Slamník I.USP (HL6G) |
Čt 12.10.17 | 20:30 | MALES | Berušky A Oblouci 81 AFC SUP (SVL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Badea Florin | 7 | 6 |
Bazal Josef | 3 | 3 |
Bureš František | 6 | 2 |
Fuksa Marek | 5 | 1 |
Hurka Martin | 5 | 3 |
Jonáš David | 9 | 5 |
Jonáš Miloslav | 1 | 0 |
Palma Daniel | 4 | 1 |
Straka Bedřich | 9 | 1 |
Straka Ondřej | 7 | 4 |
Strazzer Pavel | 9 | 0 |
Strazzer Petr | 9 | 1 |
Svoboda Jan | 3 | 0 |
Tesařík Lukáš | 8 | 1 |
Vrána Matěj | 6 | 1 |
Weiner Miroslav | 11 | 0 |